Zgarnij sobie zniżkę

Akcja dobiegła końca – kto nie zgarnął zniżki ten trąba

Blue Monday to dobry dzień na zgarnięcie zniżki na ebook „Pasja Testowania”. Ponoć jest to najbardziej depresyjny dzień w roku, dzień w którym porzucamy postanowienia noworoczne. W ramach walki z tym zjawiskiem przygotowałem coś specjalnego, czyli możliwość zgarnięcia zniżki. Być może Twoim postanowieniem noworocznym była zmiana kierunku kariery i zostanie testerem, a teraz zaczynasz się wahać. Nic z tego. Zgarnij zniżkę, przeczytaj „Pasję Testowania” i wróć na właściwe tory. Pomocne mogą być też moje wpisy na temat: planu nauki oraz przygotowania CV.

O co chodzi z tymi zniżkami?

Gdzieś na moim blogu, na różnych stronach oraz wpisach czają się linki, pod którymi znaleźć można „Pasję Testowania” w supercenach. Linki mogą być wszędzie np. w tekście lub pod zdjęciami. Bądź czujny i szybki, bo kto pierwszy ten lepszy.

Zgarnąć można ebook w wersji PDF, MOBI oraz EPUB:

  • 3 darmowe ebooki „Pasja Testowania”
  • 5 egzemplarzy „Pasji Testowania” w cenie $5,99
  • 7 egzemplarzy „Pasji Testowania” w cenie $6,49
  • 9 egzemplarzy „Pasji Testowania” w cenie $6,99
  • nieograniczona ilość „Pasji Testowania” w cenie $7,49 – aktywne przez tydzień
  • nieograniczona ilość „Pasji Testowania” w cenie PLN 30,00 – aktywne przez dwa tygodnie

Ceny w $ nie zawierają VAT-u dla mieszkańców UE.

Lepszy wróbel w garści?

Ilość egzemplarzy jest ograniczona, a liczy się refleks. Każdy link (poza ostatnimi dwoma) jest jednorazowy. Jeśli na któryś trafisz, to może czasem warto skorzystać z okazji niż szukać darmowego ebooka. W tym czasie coś, co miałeś na wyciągnięcie dłoni, może sprzątnąć Ci spod nosa ktoś inny. Bądź czujny i szybki.

Więcej o książce

„Pasja Testowania” to rodzaj przewodnika przeznaczonego dla osób, które pragną wejść do świata IT i zostać testerami. Z książki dowiesz się, jak zgłaszać defekty czy przygotować przypadki testowe. Znajdziesz też cenne wskazówki, dzięki którym przygotowanie estymacji oraz dokumentacji testowej (test plan, test report) nie będzie już nigdy „rocket science”. Książka porusza zagadnienia, których opanowanie przygotuje Cię do rozmowy rekrutacyjnej. Wierzę, że dzięki lekturze oraz wykonywaniu zaproponowanych przeze mnie ćwiczeń, przygotujesz się do pierwszych zadań w roli testera. 

Książka dostępna jest w formacie PDF, PDF (dark mode), EPUB oraz MOBI. Istnieje możliwość zakupienia pakietu zawierającego wszystkie powyższe formaty.

Książka do kupienia jest także na Ridero: jako ebook, a także w wersji papierowej w opcji druk na żądanie.

Nie samą książką

„Pasja Testowania” to nie tylko książka. W trakcie pisania stworzyłem coś jeszcze. Zaprojektowałem kilka wzorów koszulek, które teraz dostępne są dla każdego. Idealnie sprawdzą się na rozmowie rekrutacyjnej, konferencji lub meetupie. To także dobry pomysł na prezent.

Powodzenia!!

Ile zniżek znalazłeś w tym wpisie?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s