Strefa zakupów

Książka „Pasja Testowania”

Moja książka „Pasja Testowania” jest już do kupienia w wersji PDF, PDF (dark mode), EPUB oraz MOBI. Więcej szczegółów na temat książki znajdziesz tutaj.

Wydanie II

Pasja testowania to podręcznik przeznaczony dla osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie IT i rozważają, czy praca testera, ważna i nieźle płatna, jest dla nich. Tester oprogramowania – to brzmi dobrze! Tylko na czym polegają jego zadania? Jakich umiejętności się od niego wymaga? Znajomość których narzędzi będzie oczekiwana? Skąd czerpać o nich wiedzę? I przede wszystkim: jak się przekonać, czy będzie się dobrym testerem?

Na te i inne pytanie odpowiada Pasja testowania. Dzięki tej książce poznasz teoretyczne podstawy pracy testera, zrozumiesz, na czym polega jego warsztat i z jakich elementów się składa, dowiesz się też, jak zabrać się do pracy testerskiej. Autor, praktyk z kilkunastoletnim stażem, wprowadzi Cię w te zagadnienia krok po kroku. Co więcej, obali najpowszechniejsze mity krążące w światku testerów i zwróci uwagę na klienta, czyli prawdziwego odbiorcę efektów Twojej pracy. Na deser zaś pozwoli Ci samemu się przetestować – proponuje bowiem szereg ćwiczeń, dzięki którym zostaniesz prawdziwym mistrzem testowania.

Polecam także inne książki o testowaniu

Wydanie I

Wersja drukowana

Ebook

Sprawdź ceny w innych księgarniach

Koszulki i nie tylko

„Pasja Testowania” ogarnęła moje życie bez reszty. W tym twórczym okresie, poza pisaniem książki, przygotowałem kilka unikalnych wzorów. Od teraz każdy może kupić sobie koszulkę lub torbę z jednym z nich. Wzory stworzyłem sam, natomiast obsługą sprzedaży, wydrukiem oraz wysyłką zajmuje się Cupsell.

Koszulki idealnie sprawdzą się na konferencjach, meetupach, a także jako prezent.

Wyraź swoją pasję

Załóż jedną z poniższych koszulek, by pokazać swoją pasję. A może założysz jedną z nich na rozmowę rekrutacyjną? Z pewnością przykują uwagę i zapadną w pamięć.

Inne wzory koszulek

Torby

Powyżej zamieściłem kilka z dostępnych artykułów. Daj mi znać, jeśli brakuje Ci kombinacji kolor koszulki/wzór, a przygotuję taki dla Ciebie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s