Nowa odsłona

Przez kilka ostatnich dni intensywnie pracowałem nad uruchomieniem bloga. Do tej pory publikowałem na LinkedIn, ale ma on swoje ograniczenia. Postanowiłem stworzyć bardziej właściwe miejsce na to, co chcę publikować. Tak oto powstał bugfreeblog.com.

W chwili obecnej przeniosłem tutaj już prawie wszystkie moje dotychczasowe artykuły. Dodatkowo powstała specjalna przestrzeń Pasja Testowania. Będę tam wrzucał ciekawe informacje, które mogą przydać się osobom zaczynającym przygodę z testowaniem. Właśnie w tym celu powstała ta strona.

Podsumowanie dotychczasowych osiągnięć

Nowa odsłona to też okazja do podsumowania. Pierwszy wpis opublikowałem w dniu 19.09.2018. Od tamtej pory wiele się wydarzyło. Większość poniższych sukcesów nie miałaby miejsca bez zaangażowania osób, które poszukują ciekawych treści. Nie wydarzyłoby się to bez osób takich jak Ty. Dziękuję za wsparcie i zainteresowanie moimi postami.

Małe podsumowanie na grafice poniżej.

Profil Bugfree na Facebooku i LinkedIn śledzą odpowiednia 282 i 193 osoby.

Bugfree partnerem wydarzeń testerskich

Jako partner TestingCup przygotowałem specjalną publikację (link poniżej) oraz zorganizowałem konkurs. Nagrodą była wejściówka na imprezę ufundowaną przez organizatora wydarzenia.

Zapraszam Cię teraz do odkrywania bloga w nowej formie.

Jedna uwaga do wpisu “Nowa odsłona

  1. Pingback: Podsumowanie roku 2019 – Bugfree blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s