Bugfree blog – podsumowanie #1

Minęły dwa miesiące od kiedy przeniosłem się ze swoją twórczością na dedykowaną temu stronę. Czas na małe podsumowanie tego, co zrobiłem w tym czasie.

Liczby

Po intensywnych kilku miesiącach na LinkedIn, w trakcie których napisałem 33 artykuły, nadszedł czas na nową odsłonę. Ujrzała ona światło dzienne 2 miesiące temu. Od tego czasu napisałem kolejnych 9 postów. Miałem wrażenie, że nieco zwolniłem tempo, ale teraz widzę, że wpisów było całkiem sporo. Pewne spowolnienie jest celowe, ze względu na pracę nad książką „Pasja Testowania”, która już wkrótce będzie dostępna dla każdego.

Co na LinkedIn?

Ostatni artykuł, jaki opublikowałem na LinkedIn, pojawił się w dniu 21.05.2019. Później nie dodawałem nowych wpisów, ale co ciekawe, istniejące artykuły cieszą się nadal sporą popularnością. W ostatnich dwóch miesiącach zyskały kolejny tysiąc wyświetleń. Najwięcej oczywiście lider, czyli wpis o crowdtestingu, który zbliża się do trzech tysięcy wyświetleń.

Nowa strona, nowy wygląd

Wcześniej moje wpisy mogłeś znaleźć na LinkedIn. Z czasem jednak zauważyłem, że nie ma tam możliwości stworzenia tego, co chciałbym osiągnąć. Poza postami, chciałem mieć możliwość zgromadzenia w przyjaznej formie innych przydatnych informacji dla osób chcących uczyć się testowania. W ten sposób narodziły się strony z:

W ostatnich dniach, po konsultacjach ze specjalistką od UX, strona została też lekko przeorganizowana. Teraz powinno być łatwiej się po niej poruszać. Miłego czytania!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s