Bugfree blog – podsumowanie #2

Od poprzedniego podsumowania minęły 2 miesiące. Czas na kolejną porcję informacji. Co się w tym czasie u mnie wydarzyło? Na blogu nie pojawiło się zbyt wiele. Więc co się dzieje? Dzieje się sporo…

„Pasja Testowania”

Zakończyłem pisanie mojej książki. Tekst niedawno do mnie wrócił po korekcie. Teraz jeszcze pozostaje nanieść poprawki i wreszcie nastąpi upragniony moment publikacji. Czy tak samo jak ja nie możesz się doczekać? Już wkrótce książka powinna ujrzeć światło dzienne.

A oczekiwanie umili…

Tymczasem gadżety dla każdego pasjonata testowania dostępne są od ręki. W trakcie pisania zaprojektowałem dla Was kilka grafik, które znajdziecie na torbach i koszulkach. Wszystkie wzory i kolory dostępna są na Cupsell. Więcej informacji znajdziesz w Strefie zakupów.

Koszulki świetnie sprawdzą się na konferencjach, meetupach, jako prezent, a także przykują uwagę na rozmowie rekrutacyjnej.

ITmatters

W tym intensywnym okresie znalazłem czas, żeby wybrać się na zupełnie nowe wydarzenie, a mianowicie na ITmatters. Event objąłem także patronatem medialnym. Moje podsumowanie tej konferencji znajdziesz tutaj.

Czy wiesz, że…

Bugfree wspiera wydarzenia testerskie? W tym roku było ich już kilka. Więcej informacji znajdziesz tutaj. Odezwij się do mnie, jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy związanej z promocją konferencji/meetupu lub innego ciekawego wydarzenia.

Statystyki

Sierpień był rekordowym miesiącem – ponad 4 tyś wyświetleń i ponad 1800 odwiedzających. Wrzesień natomiast był bardzo zbliżony do czerwca – prawie 2,5 tyś wyświetleń i ponad tysiąc odwiedzających. Niezłe dwa miesiące, szczególnie biorąc pod uwagę brak jakiekolwiek wpisu.

Dziękuję za odwiedzanie mojej witryny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s